Firma przeprowadzkowa Kraków - cennik przeprowadzek

Działalność firmy Przeprowadzki Transfer ma charakter kompleksowy, co oznacza, że gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość wykonywanych usług, ale również atrakcyjne ceny. Nasi klienci chwalą sobie fakt, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, a wycena dokonywana jest na podstawie rzeczywistych i obiektywnych czynników. Bez względu na to czy poszukujesz doświadczonej firmy do obsługi przeprowadzki domu, mieszkania lub biura, czy potrzebny ci ktoś do usług transportowych na terenie Krakowa i okolic, my zawsze zaoferujemy korzystną cenę! Działamy szybko, solidnie i tanio, niezależnie od okoliczności.

Zarówno wyceny przeprowadzek, przewozów mebli, jak i pozostałych świadczonych przez nas usług transportowych, są całkowicie bezpłatne i możemy wykonać je dla naszych klientów przez telefon. Chcąc sprawdzić cenę przeprowadzki, niczego nie ryzykujesz i nie ponosisz żadnych kosztów. Rozwiązanie to ma wiele zalet, sprzyja porównywaniu cen u konkurencji i wyborowi najtańszej oraz najsolidniejszej usługi transportowej w Krakowie.

Tanio szybko i solidnie - przeprowadzki Kraków

Określając cenę współpracy z firmą przeprowadzkową, bierze się pod uwagę następujące czynniki:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w naszym biurze w Krakowie. Z przyjemnością wycenimy twoją usługę przeprowadzkową, oferując tanie ceny przewozu mebli oraz innych sprzętów domowych i firmowych. Z nami przeprowadzisz się najszybciej i najtaniej w Krakowie! Cennik, który przygotowuje nasza firma transportowa, jest zróżnicowany i elastycznie dopasowany do potrzeb konkretnego zlecenia. W tej branży nie działa się schematycznie.

Cene przeprowadzki można ustalić przez telefon lub osobiście.

Cennik przeprowadzek

2 tragarzy + samochód 110zł/h
3 tragarzy + samochód 150zł/h
2 tragarzy + 2 samochody 220zł/h
3 tragarzy + 2 samochody 300zł/h
2 tragarzy + 3 samochody 330zł/h
3 tragarzy + 3 samochody 450zł/h do negocjacji

Utylizacja mebli, śmieci - ceny

2 tragarzy + samochód 110zł/h + 350zł za każdą tonę śmieci
3 tragarzy + samochód 150zł/h + 350zł za każdą tonę śmieci
2 tragarzy + 2 samochody 220zł/h + 350zł za każdą tonę śmieci
3 tragarzy + 2 samochody 300zł/h + 350zł za każdą tonę śmieci
2 tragarzy + 3 samochody 330zł/h + 350zł za każdą tonę śmieci
3 tragarzy + 3 samochody 450zł/h do negocjacji + 350zł za każdą tonę śmieci

Cennik usług trasportowych w Krakowie

Profesjonalne i tanie usługi transportowe sprawdzają się w różnych okolicznościach. Kontaktując się z naszą firmą, można samodzielnie dobrać zakres współpracy. Ile samochodów ma przyjechać we wskazane miejsce? Ilu potrzeba pracowników? Wszystko zależy tak naprawdę od skali przeprowadzki. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale także biznesowych. Pomagamy w zmianie siedziby biura, przewozimy sprzęty elektroniczne, meble oraz cenne przedmioty. Przewidzieliśmy dodatkowe ubezpieczenie mienia należącego do Klienta. Tanie relokacje w Krakowie wiążą się z profesjonalną obsługą i najwyższą jakością. Szczegóły można ustalić indywidualnie. Nasza firma przeprowadzkowa oferuje również transport odpadów i niepotrzebnych przedmiotów. Cena ekologicznej utylizacji jest atrakcyjna, a Klient nie musi zastanawiać się, co zrobić ze starymi meblami i zużytym wyposażeniem.