Przeprowadzki i transport.

Twoje dotychczasowe mieszkanie okazało się zbyt małe? Chcesz przeprowadzić się do centrum Krakowa, a może odwrotnie - szukasz spokoju i ciszy, z dala od najbardziej zatłoczonych arterii miasta? Niezależnie od tego, w jakiej części Krakowa chcesz zamieszkać, nasza firma przeprowadzkowa stanie na wysokości zadania, dostarczając ci to czego potrzebujesz – sprawną i solidnie wykonaną usługę przeprowadzkową w najlepszej cenie. W branży działamy od lat, a krakowski rynek usług przeprowadzkowych nie ma przed nami żadnych tajemnic. Swoje wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesne zaplecze techniczne, wykorzystujemy każdego dnia, pomagając mieszkańcom Krakowa i okolicznych miejscowości w zmianie mieszkania, domu czy biura. Oferowane przez nas profesjonalne usługi przeprowadzkowe oraz transportowe, to:

Tanie przeprowadzki.

Jedną z tych części Krakowa, na terenie których nasze usługi przeprowadzkowe cieszą się największą popularnością, jest Nowa Huta. Powstające tam liczne osiedla mieszkaniowe oraz dobra komunikacja z centrum miasta, sprzyjają przeprowadzaniu się właśnie do tej dzielnicy. Mając tego świadomość, oferujemy kompleksowe usługi przeprowadzkowe na terenie Nowej Huty, a także wszystkich pozostałych dzielnic Krakowa.

Transport i przeprowadzki firm

Specjalizujemy się nie tylko w przeprowadzkach klientów indywidualnych. Posiadamy również wyspecjalizowaną ofertę usług przeprowadzkowych, dedykowanych firmom i przedsiębiorstwom. Przeprowadzki firm i biur wykonujemy w sposób, który eliminuje jakąkolwiek dezorganizację pracy przedsiębiorstwa. Dzięki temu, zmiana biura, siedziby firmy czy pomieszczeń produkcyjnych, przeprowadzona zostanie tak, by nie doszło do przestojów w pracy i związanych z nimi strat finansowych firmy. W swoich działaniach jesteśmy bardzo elastyczni. Transport mienia firmowego i przeprowadzki firm, wykonujemy w dogodnym dla klienta terminie, w porze, która w najmniejszym stopniu wpływa na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!