Usługi przeprowadzkowe Kraków

Twoje dotychczasowe mieszkanie okazało się zbyt małe? Chcesz przeprowadzić się do centrum Krakowa, a może odwrotnie - szukasz spokoju i ciszy, z dala od najbardziej zatłoczonych arterii miasta? Niezależnie od tego, w jakiej części Krakowa chcesz zamieszkać, nasza firma przeprowadzkowa świadcząca również usługi transportowe stanie na wysokości zadania, dostarczając ci to czego potrzebujesz. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży, profesjonalnym wyposażeniem oraz bezpiecznymi i ładownymi pojazdami, a przy tym gwarantujemy konkurencyjne ceny i uczciwe warunki współpracy, do której serdecznie zapraszamy.
Świadczone przez nas na terenie Krakowa usługi przeprowadzkowe mają kompleksowy charakter – obejmują zarówno przewóz rzeczy, a na życzenie możemy też wynieść je z lokalu lub do niego wnieść. Pozostajemy do dyspozycji niezależnie od tego, jakiego wyposażenia i w jakich ilościach ma dotyczyć zlecenie. Służymy wsparciem nawet w przypadku transportu delikatnych, wartościowych i podatnych na uszkodzenia przedmiotów. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i kontaktu w celu nawiązania współpracy.

Firma transportowa, przeprowadzkowa Kraków

Przeprowadzki i transport

W branży działamy od lat, a krakowski rynek usług przeprowadzkowych nie ma przed nami żadnych tajemnic. Swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy każdego dnia, pomagając mieszkańcom Krakowa w zmianie mieszkania, domu czy biura.

Czytaj dalej...
Firma transportowa, przeprowadzkowa Kraków

Transport i wywóz mebli

W bogatej ofercie usług transportowych, oferowanych przez Przeprowadzki Transfer, znajduje się również tani transport mebli na terenie całego Krakowa oraz okolicznych miejscowości.

Czytaj dalej...
Firma transportowa, przeprowadzkowa Kraków

Przeprowadzki firm

Jako doświadczana firma przeprowadzkowa, jesteśmy od tego, by przeprowadzka biura lub firmy do nowej lokalizacji przebiegła szybko i sprawnie, minimalizując koszty przestojów w pracy oraz ryzyko związane z uszkodzeniem wyposażenia.

Czytaj dalej...
Firma transportowa, przeprowadzkowa Kraków

Utylizacja

Świadczone przez naszą firmę usługi obejmują remonty mieszkań i domów, kompleksowe sprzątanie piwnic czy garaży, a do tego pozbywanie się tych rzeczy, które nie mają już żadnej wartości, są uszkodzone, nadgryzione zębem czasu lub zwyczajnie niepotrzebne.

Czytaj dalej...
Firma transportowa, przeprowadzkowa Kraków

Opróżnianie mieszkań

Nasi Klienci nie muszą przejmować się transportem starych przedmiotów i mebli. Przyjedziemy pod wskazany adres w Krakowie, innym polskim mieście lub za granicą i w ramach usług przeprowadzkowych zabierzemy wszystko to, co nie jest już potrzebne.

Czytaj dalej...
Firma transportowa, przeprowadzkowa Kraków

Przeprowadzki międzynarodowe

Zmieniasz miejsce zamieszkania albo podejmujesz pracę poza granicami Polski? Mamy w tym zakresie już spore doświadczenie i chętnie podejmiemy się tego zlecenia!

Czytaj dalej...

Formularz kontaktowy